Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Jawczyce

Jawczyce, mazowieckie

  • 19 000 000 zł
  • 19 000 m²
  • 1 000 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Symon

Skontaktuj się

Działka Jawczyce

Jawczyce, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

19 000 000 zł

19 000 m²

1 000 zł/m²

Działka Jawczyce

Zaktualizowane: 13 maja 2026

19 000 000 zł 19 000 m² 1 000 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 19 000 000 zł (1 000 zł/m²)
  • Działka: 19 000 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 346m; szerokość: 58m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3967/1989/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jawczyce, gm. Ożarów Maz. - do sprzedania grunt z potencjałem, przeznaczony zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkalną z domami wolnostojącymi lub w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Minimalna działka pod bliźniak to 500m2. Teren o kształcie prostokąta o wymiarach 58m na 320m głębokości.
Teren płaski, bez żadnych stanowisk archeologicznych, linii przesyłowych i innych niespodzianek wstrzymujących inwestycję.
Media dostępne w bezpośrednim sąsiedztwie. (...)

Agent

Katarzyna Symon

795 005...

795 005 299

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Symon

795 005...

795 005 299

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Symon

Zostaw telefon, oddzwonimy