Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Magazyn Jawczyce

Jawczyce, mazowieckie

  • 6 507 €
  • 1 446 m²
  • 4,50 €/m²

Zdjęcie

Kamil Czuba

Skontaktuj się

Magazyn Jawczyce

Jawczyce, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

6 507 €

1 446 m²

4,50 €/m²

Magazyn Jawczyce

Zaktualizowane: 19 maja 2026

6 507 € 1 446 m² 4,50 €/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
magazyn
Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Powierzchnia działki:
1 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

magazyn

Przeznaczenie:

handlowo-usługowe

Powierzchnia działki:

1 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 507 € (4,50 €/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Budynek: 1 446 m²
  •   magazyn; rok budowy: 2016; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Działka: 1 m²
  •   działka ogrodzona
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3-krotność czynszu
  • Media: prąd, siła
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia: Nowoczesny magazyn klasy A w Jawczycach 0% prowizji!

Szukasz idealnej powierzchni magazynowej z zapleczem biurowym w doskonałej lokalizacji? Mamy ofertę dla Ciebie.

Kluczowe parametry:

Magazyn: 1446 m² (ok.4,50 EUR/m²)
Biuro: 467 m² (ok. 11,70 EUR/m²)
Koszty: Eksploatacja 8,81 zł/m² + media wg zużycia.

Dostępność: Od zaraz. (...)

Agent

Kamil Czuba

690 464...

690 464 374

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Czuba

690 464...

690 464 374

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Czuba

Zostaw telefon, oddzwonimy